Układanie fototapet winylowych Warszawa

Układanie fototapet winylowych Warszawa

Nowoczesna fototapeta w kwiaty Amaryllis

Piękna fototapeta Amaryllis od firmy Wonderwall z modnym motywem florystycznym, która w niezwykły sposób ozdobi nowoczesne wnętrza wielu pomieszczeń, niezależnie od ich przeznaczenia.

Nowa kolekcja

Amarylis z nowej kolekcji Wonderwall

Wzory przekształcają przestrzeń, inspirują, wywołują emocje a jednocześnie są przykładem nowoczesnego designu odwołującego się do światowych trendów. Charakterystyczną cechą wszystkich kolekcji tapety są piękne detale, będące rezultatem ręcznie wykonanej, artystycznej kreacji.

Premium

Tapety Wonderwall Studio to oryginalne wzornictwo ścienne w ekskluzywnej odsłonie. Wizytówką są materiały premium, kreatywny design, najwyższa jakość wykonania oraz drobiazgowe skupienie na detalach.

Układanie fototapety

Przed ułożeniem tapety zabezpieczyłem podłogę matą filcową, która nie tylko chroni przed odpryskami kleju, ale również przed uszkodzeniem. Następnie odkręciłem gniazdka i włączniki. Ścianę zagruntowałem gruntem głęboko penetrującym Ceresit CT 17.

Tapeta składa się z 4 brytów. Wszystkie bryty zostały dokładnie zmierzone i sprawdzone przed montażem. Układanie zacząłem z lewej strony i pasy tapety łączyłem na styk zgodnie z instrukcją producenta. Montaż został wykonany prawidłowo.

Scroll to Top