Przyklejanie tapet Warszawa

przyklejanie-tapet-warszawa_8.jpg

Przyklejanie tapet Warszawa

Ekskluzywna fototapeta w żurawie

Tapeta Wonderwall Storks – To Żurawie na tle zamglonego krajobrazu w orientalnym stylu, które tworzą piękne wnętrze. Wprowadzają kolor i nadają przytulnego charakteru. Kwiatowy motyw doskonale pasuje do delikatnych wnętrz w stylu klasycznym, ale także do niebanalnych, odważnych połączeń we współczesnych aranżacjach.

Materiał fototapety

przyklejanie-tapet-warszawa_13.jpg

Materiał – Winylowy na podłożu flizelinowym sprowadzanym z Niemiec

Trwałość – W porównaniu z tapetami papierowymi czy tkaninowymi – tapety flizelinowe Wonderwall charakteryzują się podwyższoną trwałością oraz elastycznością.

Wytrzymałość – Posiadają wysoką odporność na uszkodzenie mechaniczne, jak również są wytrzymałe na wielokrotne zmywanie. Przy pomocy czystej wody i gąbki można z łatwością usunąć z ich powierzchni ewentualne zabrudzenia.
Nie boją się wilgoci. W wyniku oddziaływania wody nie deformują się i wysychają zachowując swoją poprzednią strukturę tłoczenia. Dzięki unikalnym właściwościom materiału z jakiego są wyprodukowane, pod ich powierzchnią nigdy nie pojawi się grzyb czy pleśń, mogące wywołać silne reakcje alergiczne.

Ekologia – Nie zawierają chloru, PCW (polichlorku winylu), włókna szklanego ani innych szkodliwych dla człowieka substancji. Nasze tapety odpowiadają najwyższym standardom i wymaganiom stawianym przy produkcji tego typu produktów.

Solidne opakowanie z instrukcją montażu

przyklejanie-fototapet-przyklejam-20.jpg

Fototapeta Storks została dostarczona w solidnym pudełku. W środku znajdowała się dobrze zapakowana rolka, schemat układu paneli oraz instrukcja.

przyklejanie-tapet-warszawa_2.jpg

Sprawdzanie tapety przed montażem

Rolki tapet rozwinąłem i zmierzyłem czy się zgadzają z wymiarami ściany. Sprawdziłem też czy obraz grafiki zgrywa się na wszystkich brytach.

Kiedy byłem pewny, że wszystko się zgadza wtedy przystąpiłem do montażu.

Jeszcze tylko dodam, że z tapetami Wonderwall jeszcze nie miałem żadnych problemów. Tapety są zawsze starannie zapakowane bez wad fabrycznych, bez uszkodzeń i wymiary zawsze się zgadzają. To solidna firma, którą śmiało polecam.

Gruntowanie

Dzień przed montażem przyjechałem zagruntować ściany. Do gruntowania użyłem gruntu głęboko penetrującego Ceresit CT 17

Przyklejanie fototapety

Montaż zacząłem nietypowo z prawej strony. Naniosłem na ścianę odpowiednią ilość kleju Wallfix heavy. Następnie wyznaczyłem pionową linię i równo przykleiłem pierwszy pas od góry do dołu. Przyciąłem bryty z trzech stron z góry, dołu i boku, dopasowując ich długość i szerokość do ściany. Drugi pas połączyłem na styk, tak, aby wzór idealnie pasował. Tak samo zrobiłem z pasem trzecim i czwartym.

Montaż poszedł szybko i sprawnie. Czas pracy niecałe trzy godziny od przyjazdu.

Link do strony producenta

Adrian Zaliwski – Tapeciarz

Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonego tapeciarza, który świetnie sobie radzi z tapetami Wonderwall i nie tylko, to zapraszam do kontaktu. 515-650-860

Scroll to Top