Betonowa fototapeta

Betonowa fototapeta

Nowoczesna fototapeta z betonem na ścianie.

Nowoczesne fototapety wyglądają jak prawdziwy beton architektoniczny, które mogą szybko zmienić wnętrze.
Jeżeli szukasz tapety która będzie odwzorowywać kolory i struktury betonu , rozejrzyj się za fototapetą winylową. Szukaj tapet chropowatych w dotyku, mających widoczne rysy i głębokie pory – im bardziej niedoskonała powierzchnia, tym lepiej. Jest wytrzymała i odporna na mycie, nie płowieje. Unikaj papierowych tapet. Z daleka wyglądają jak imitacja i łatwo ulegają uszkodzeniu.


Fototapeta to najszybszy sposób, żeby beton zagościł w domu na dobre. Czas układania tapety dla jednego specjalisty to około 3 godzin. Efekt jest bardzo dobry z daleka są widoczne rysy, wżery i powierzchnia jest chropowata. Jeżeli wykonamy prawidłowy montaż z użyciem odpowiedniego kleju, wtedy gwarantuje, że tapeta będzie przyklejona przez długie lata i nawet rożek się nie odklei. Drugą zaletą tapet jest łatwy demontaż jeżeli w przyszłości będziemy chcieli wykonać remont. Winylowe pasy tapet można łatwo zerwać ze ściany, jeżeli ściana była wcześniej dobrze zagruntowana.

betonowa-fototapeta-przyklejam_4.jpg


Przedstawiające zdjęcia pochodzą z montażu u klienta w Warszawie. Trafiłem na mieszkanie świeżo po malowaniu i betonowa fototapeta idealnie pasuje do świeżych białych ścian. Na wspaniałym tle pojawi się nowoczesne kino domowe.

Właściciele bardzo się martwili, żebym tylko nie pobrudził świeżo pomalowanych ścian. Zawsze oddaje czyste mieszkanie i czyste ściany, jak przed montażem. 🙂

Zastosowanie betonu

betonowa-fototapeta-przyklejam.jpg

Beton jest jednym z najbardziej powszechnych materiałów budowlanych we współczesnym budownictwie. W połączeniu ze stalą zbrojeniową wykorzystywany jest do budowy stropów, ścian czy schodów.

Zdjęcie zrobione w Norwegii w 2016 roku podczas zalewania płyty fundamentowej.
Pracowałem w Oslo na budowie przy betonach i budowaliśmy bloki, hotele i galerie handlowe.

Wspomnienia z prawdziwym betonem 🙂

Po powrocie z Norwegii otworzyłem firmę malowanie wnętrz. Podczas drugiego zlecenia zostałem poproszony o montaż dwóch tapet w biurze i pokoju dziecięcym. Postanowiłem się odważyć i zamontować tapety. Dwa pierwsze montaże wyszły całkiem dobrze. Szybko postanowiłem zmienić malowanie na tapetowanie. Od tamtej pory cały czas podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie klejenia tapet rożnego rodzaju, uczestniczę w szkoleniach i kursach.

Układanie tapet Warszawa – Zapraszam do kontaktu 😉

Link do strony producenta

Scroll to Top