Tapetowanie Wola

tapetowanie-wola-przyklejam.jpg

Tapetowanie Warszawa Wola

Fototapeta – Las we mgle

Fototapeta ścienna z motywem przepięknego, zielonego, zamglonego lasu została przyklejona w sypialni. Tapeta z lasem to nowoczesna dekoracja wnętrz w skandynawskim stylu.

Historia montażu tapety

Zostałem wezwany do ponownego montażu tapety. Poprzedni fachowcy źle przykleili bryty, nie w kolejności. Nie wiem jak oni mogli to zrobić przecież te bryty były opisane. To nie koniec przygód. Podczas zrywania tapety zaczęła odpadać gładź grubymi płatami. Zeskrobałem szpachelką wszystko co się ruszało i porządnie zagruntowałem. Źle zagruntowali ścianę przed aplikacją gładzi. Nie mogłem przyspieszyć, plan był taki, żeby ścianę przygotować teraz porządnie. Dwa raz nałożyłem gładź z przerwą 8 godzin. Po szlifowaniu ścianę ponownie zagruntowałem dwukrotnie gruntem głęboko penetrującym. Ściana została prawidłowa przygotowana i mogłem przystąpić do montażu.

Zdjęcie źle wykonanej pracy. Pasy tapety nie pasują do siebie. Właścicielka mieszkania musiała zamówić nową tapetę. Gdyby rozłożyli tapetę przed przyklejaniem i sprawdzili kolejność, do takiego błędu by nie doszło.

Najważniejsze, że już tapeta jest prawidłowa przyklejona. Po starym lesie nie ma śladu.


Materiał fototapety


Została wydrukowana na matowym, wyjątkowo solidnym i odpornym materiale na podkładzie flizelinowym. Zapewnia to doskonałą trwałość i odporność na rozciąganie oraz odkształcenia. Materiał przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a produkt nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.

  • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 110 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
  • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
  • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
  • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
  • Wykończenie: półmat

tapetowanie-wola-przyklejam_2.jpg

Fototapetę las we mgle można zamówić na stronie producenta: Link do strony producenta

Scroll to Top