Tapetowanie Nowy Dwór Mazowiecki

tapetowanie-nowy-dwor-mazowiecki-przyklejam_2.jpg

Tapetowanie Nowy Dwór Mazowiecki

Fototapeta – Złote Pawie

Fototapeta w pawie idealnie wpasowała się do sypialni w Nowym Dworze Mazowieckim. Tu nic nie jest wymuszone, wszystko idealnie się zgrywa, tworząc kompletną kompozycje. Tapeta jest inspirowana niesamowitym bogactwem flory i fauny. Egzotyczna, tajemnicza, a zarazem niezwykle elegancka.  Ozdobne pawie zachwycają kolorystyką i dodają wnętrzu blasku, tworząc intymny, lekko orientalny klimat.  Tapeta na ścianę dla osób lubiących otaczać się pięknymi grafikami. Polecam do eleganckich wnętrz utrzymanych w klasycznej stylistyce, ale może stanowić również intrygujący akcent w nowoczesnych aranżacjach. 

Grunt to podstawa

Przed montażem tapety konieczne jest gruntowanie ściany gruntem głęboko penetrującym. Ściana została wzorowo zagruntowana przez właścicieli mieszkania kilka dni przed usługą tapetowania.

Każdy etap w tapetowaniu jest bardzo ważny, aby tapeta została ułożona prawidłowo i zaczyna się już od gruntowania. Gruntowanie poprawia przyczepności kleju i zmniejsza zużycie kleju, które jest bardzo ważne, żeby tapeta została gładko przyklejona.

tapetowanie-nowy-dwor-mazowiecki-przyklejam_6.jpg


Tapetowanie Nowy Dwór Mazowiecki – Materiał fototapety

Ekologiczna fototapeta ścienna wykonana z flizeliny gładka, matowa, antyrefleksyjną.

Gramatura 355 µm/190 g/m2.

 Ciepłe, stonowane barwy i funkcjonalność w nowoczesnym, loftowym stylu. Zapewnia ochronę przed refleksami świetlnymi, umożliwia „oddychanie” i częściowe wygłuszenie ściany. Stabilna wymiarowo, nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji. Odporna na uderzenia i pęknięcia.

Sprawdzi się w salonie, sypialni i w korytarzu.

Atest trudnopalności: DIN EN 13501-1: B-s1,d0.

tapetowanie-nowy-dwor-mazowiecki-przyklejam_5.jpg

Do klejenia tapety użyłem kleju Wallfix heavy, który jest odpowiedni do gramatury tej tapety.

Fototapetę w pawie można zamówić na stronie producenta: https://studiodruku.com.pl/sklep/fototapety/do-sypilani/zlote-pawie-artystyczna-tapeta-dekoracyjna-20209/

Scroll to Top