Tapetowanie Warszawa Ursus

tapetowanie-warszawa-ursus-przyklejam_3.jpg

Tapetowanie Warszawa Ursus

Fototapeta dla chłopca

Przykleiłem fototapetę w pokoju trzy letniego chłopca . Chłopiec wszedł do pokoju podczas montażu i był bardzo zachwycony 🙂 Tapeta Safari od firmy Eudajmonia.

Tapeciarz z polecenia

Ostatnio miałem okazję ułożyć dwie fototapety w Osowcu niedaleko Warszawy. Starannie położone tapety spodobały się siostrze właścicielki. Zadzwoniła do mnie z polecenia i zaprosiła na montaż tapety w pokoju syna.

Montaż tapety przebiegł prawidłowo, wzory idealnie się zgrywają, łączenia prawie niewidoczne bez pęcherzy powietrza i starannie docięta przy listwach suficie i narożnikach. Jest tak jak powinno być. Fachowo 🙂

tapetowanie-warszawa-ursus-przyklejam_6.jpg

Materiał fototapety

Podstawowym materiałem Eudajmonii, którego używa do produkcji tapet, jest flizelina. Cechuje ją podwyższona trwałość i elastyczność, szybkość i łatwość aplikacji. Produkt nadaje wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd.

Ich produkty są bezpieczne !

Produkty nasze nie zawierają szkodliwych dla człowieka substancji i odpowiadają najwyższym standardom stawianym przy produkcji tego typu produktów. Dobrze wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, zwłaszcza naszych bliskich, dlatego nasze produkty drukowane są eko atramentami i są w pełni bezpieczne.

tapetowanie-warszawa-ursus-przyklejam_2.jpg

Fototapetę Safari można zamówić na stronie producenta: https://eudajmonia.eu/pl/p/Tapeta-SAFARI/240

Scroll to Top