Tapetowanie Bemowo

Tapetowanie fototapet Warszawa Bemowo

Tata dwójki małych dzieci zlecił przyklejenie dwóch porządnych tapet dla córki i syna.

Fototapeta Malumi – Luna

Pokój małej księżniczki

Pokój dla małej księżniczki z fototapetą Luna to bajkowe otoczenie dla trzylatki. Zarówno kolorystyka, jak i styl wyposażenia przypominają pałacowe wnętrza .

Mała księżniczka, która biega za motylami, kocha kręcić się na karuzeli, uwielbia zwierzątka i kwiaty… Jak miło przenieść te wszystkie dziecięce zabawy do wnętrza! W pokoju dziecka wraz z kolekcją Luna przestrzeń staje się przytulna, wypełniona kojącymi modnymi barwami, pozwalającymi rozwijać się kolorowej dziecięcej fantazji.


Przyklejanie tapety Luna

Przyklejanie tak porządnej tapety to czysta przyjemność. Tapeta jest mocno dopracowana i łączeń nie widać. Już niedługo w pokoju pojawi się łóżko, mające sprzyjać pięknym snom

Ciekawostka

Autorem przepiękniej tapety Luna jest Natalia Siwiec, która zaprojektowała wzór tapety dla swojej trzyletniej córki Mii.

Tapetę Malumi układa się dobrze, jeżeli wcześniej wszystko przygotuje się zgodnie z planem .

Fototapetę Luna można zamówić na stronie: https://www.malumi.pl/tapety/tapeta-luna-m2

Fototapeta Malumi – Skarb piratów

Fototapeta Skarb piratów jest jak z bajki i pobudza wyobraźnię chłopca. Dynamiczny obraz ze statkiem, wielkimi falami, morskimi stworzeniami jest wielką atrakcją w pokoju chłopca! Już niedługo chwyci za wielki ster okrętu, policzy ile monet jest w zatopionej skrzyni i sprawdzi czy kotwica dobrze zaczepiła się na dnie.

To niesamowite jak fantastyczną przygodę można przeżyć we własnym domu, z rówieśnikami, z rodzeństwem, z rodzicami. Tapetę można zamówić na stronie https://www.malumi.pl/tapety/skarb-piratow-m2 ! Wydrukują na nowoczesnej maszynie w rozmiarze dopasowanym do Twojej ściany, z użyciem bezpiecznych pigmentów i certyfikowanego materiału.

Scroll to Top