Tapetowanie Wawer

tapetowanie-wawer-przyklejam.jpg

Tapetowanie fototapety Warszawa Wawer

Fototapeta Bimago – Górska dżungla

Oszałamiająca fototapeta dżungla została przyklejona w domu jednorodzinnym w salonie.

Tropikalny las deszczowy Amazonii. Jest on największym tropikalnym lasem deszczowym na świecie, słynącym z różnorodności biologicznej oraz różnorodności zwierząt i roślin. Wycieczka do tropikalnej obcej ziemi we własnym salonie z tropikalną tapetą już hipnotyzuje właścicieli. Piękny tropikalny las deszczowy, egzotyczne liście i roślinność oraz żywe siedliska, które sprawią, że dom jest miejscem do odwiedzania. Tapeta jest doskonała dla głównej ściany.

Układanie fototapety Bimago

Zdjęcia podczas montażu.

Ściana została bardzo dobrze zagruntowana przez właściciela mieszkania. Mówił ,że nie ma z tym problemu ponieważ i tak sam wykończył połowę domu. 🙂

Fototapeta Bimago zawsze jest w jednej rolce tak samo jak i Photowall, ale do cięcia na bryty. Na tych tapetach zawsze jest zaznaczona góra i w którym miejscu uciąć. Zawsze bezpiecznie jest uciąć nożyczkami.

Rozłożyłem pasy na podłodze i sprawdziłem czy wymiary zgadzają się z wymiarami ściany. Następnie sprawdziłem czy wzory ze sobą pasują. Wszystko się zgadzało i zacząłem tapetować.

Przyklejanie tapety zacząłem od lewej strony. To taki standard. 🙂


Fototapeta wygląda naprawdę bardzo dobrze. Brak widocznych łączeń.

Czas montażu niecałe trzy godziny.

Link do strony producenta: https://www.bimago.pl/search/G%C3%B3rska%20d%C5%BCungla

Materiał fototapety Bimago

tapetowanie-wawer-przyklejam_2.jpg

Producent się nie rozpisał jeżeli chodzi o materiał, ale jeszcze mają błąd na stronie i na fototapecie flizelinowej jest opis materiału do fototapety samoprzylepnej.

Opisze co ja czułem pod ręką i jak mi się układało ten meteriał. 😉 Nie układałem jej pierwszy raz i wiem jak z nią współpracować, żeby jej nie uszkodzić.

Materiał jest bardzo delikatny papier na flizelinie. Trzeba bardzo uważać, jedno zagięcie i na tapecie zostaje ślad. Do montażu użyłem kleju Wallfix heavy jest to najlepszy klej na rynku do wszystkich rodzajów tapet. Przyklejanie tych tapet Bimago idzie bardzo szybko i bryty bardzo dobrze ze sobą się łączą i nie widać łączeń.

Poleciłem tą tapetę klientowi, ponieważ nie jest droga i bardzo ładnie wygląda na ścianie, jeżeli montaż pójdzie prawidłowo.

Pozytywna Opinia 🙂

Scroll to Top