Tapetowanie Białołęka

tapetowanie-bialoleka-przyklejam_2.jpg

Tapetowanie fototapety Warszawa Białołęka

Fototapeta Ubierz swoje ściany – DANDELION ART

Fototapeta z motywem dmuchawców od firmy Ubierz swoje ściany została przyklejona na Warszawskiej Białołęce i tworzy piękną dekorację ściany narożnej.

Duże białe, kuliste puszki, które można teraz zdmuchnąć w cztery strony świata. Wszyscy znają tego dmuchawca. 🙂


Schemat fototapety

W pudełku znalazłem schemat układu paneli. Co prawda tutaj były tylko dwa bryty do tapetowania, ale też są opisane wymiary, które zawsze się zgadzają z rozmiarem tapet. Dzięki takiej informacji mogę od razu zobaczyć czy tapety na pewno wystarczy.

Materiał fototapety – DANDELION ART

Tapeta ma fantastyczną strukturę płótna, co prezentuje się absolutnie stylowo. Tapeta wygląda niczym szlachetny materiał tekstylny. Lepiej wygłusza wnętrze i jest jeszcze Tapeta może również sprawdzić się we salonie, czy sypialni – dodaje elegancji i szlachetności całemu wystroju. Ten rodzaj tapety zdobył uznanie wśród projektantów wnętrz z całego kraju. Tapeta przyjemna w dotyku. Łączenia gołym okiem prawie niewidoczne.

tapetowanie-bialoleka-przyklejam.jpg
Tej najważniejszymi zaletami są: ekologiczny wydruk, żywe kolory, trwałość przez lata, ekskluzywny design, wyprodukowana w Polsce.

Fototapetę można znaleźć na stronie producenta: https://ubierzswojesciany.pl/tapety/tapeta-na-sciane-dandelion-art.html#/rodzaj-tapeta_winylowa_strukturalna

Tapetowanie Białołęka – Specjalista Adrian

tapetowanie-bialoleka-przyklejam_5.jpg

Tapetowanie na Białołęce poszło bardzo sprawnie. Na miejscu zagruntowałem ścianę i odczekałem dwie godziny tak jak zaleca producent gruntu Ceresit CT 17 głęboko penetrującego. Jest to najlepszy grunt pod tapety. W fototapecie było mało zapasu, niecały centymetr, wiec musiałem bardzo dokładnie wypośrodkować tapetę, tak żeby jej nigdzie nie zabrakło. Najpierw przykleiłem małego dmuchawca od prawej strony, zawijając materiał tapety na drugą ścianę. Następnie dokleiłem dopasowując wzór i tapeta została przyklejona. Zawołałem właścicieli, żeby przyszli i odebrać pracę i byli bardzo zachwyceni. 🙂

Scroll to Top