Układanie fototapety na klatce schodowej Muance – Living Things

układanie fototapety na klatce schodowej

Luksusowa fototapeta Muance całkowicie odmieniła wygląd klatki schodowej!

Miałem przyjemność pracować nad montażem tej niezwykłej tapety na klatce schodowej z  jednym z domów w Sękocinie pod Warszawą. Tapeta z roślinnymi i abstrakcyjnymi wzorami w żywych kolorach miała za zadanie dodać życia i głębi przestrzeni.

Przygotowanie ściany było kluczowe – upewniłem się, że są gładkie i czyste. Następnie przeszedłem do precyzyjnego układania, cięcia i dopasowywania pasów tapety. Każdy element musiał idealnie pasować, by stworzyć spójny obraz.

połowa tapety na ścianie i obok drabina

Największym wyzwaniem był złożony wzór! Każdy błąd mógł zepsuć efekt, dlatego pracowałem z pełnym skupieniem, używając specjalnego kleju dla najlepszego efektu.

Efekt? Spektakularny! Klatka schodowa zyskała zupełnie nowy wymiar – stała się żywa, pełna kolorów i wzorów, które przyciągają wzrok. Moi klienci byli zachwyceni, a ja dumny z efektu.

Ten projekt pokazał mi, jak bardzo tapeta może zmienić przestrzeń.

Skończona fototapeta

Dlaczego warto tapetować klatki schodowe?

Po zakończeniu opowieści o projekcie w Sękocinie, chciałbym podzielić się kilkoma przemyśleniami na temat wartości tapetowania klatek schodowych. Oto kilka powodów, dla których uważam, że jest to świetny pomysł.

Klatka schodowa to często pierwsza rzecz, którą widzimy wchodząc do domu. Piękna tapeta może nadać temu miejscu wyjątkowego charakteru, sprawiając, że dom będzie się wyróżniał już od progu.

Tapety pozwalają na wyrażenie indywidualnego stylu. Można wybrać wzory i kolory, które będą pasować do domu.

Właściwie dobrane tapety mogą optycznie powiększyć przestrzeń klatki schodowej, sprawić, że będzie ona wydawała się jaśniejsza lub nawet bardziej przytulna.

Pamiętajcie, że klatka schodowa to nie tylko ścieżka do innych części domu, ale także istotny element dekoracyjny, który zasługuje na uwagę. Dobra tapeta może całkowicie odmienić jej wygląd i atmosferę.

Jeśli jesteście zainteresowani odmienieniem Waszej klatki schodowej lub innego pomieszczenia w domu, zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę wybrać idealną tapetę i zadbać o jej profesjonalny montaż!

Adrian Zaliwski Kontakt

Link do sklepu z tapetą

Zobacz więcej moich realizacji –> Realizacje

Scroll to Top