Miałem przyjemność pracować nad tapetowaniem w jednym z urokliwych domów jednorodzinnych. Moja najnowsza praca obejmowała trzy unikalne fototapety, każda dostosowana do konkretnego pomieszczenia, dodając niepowtarzalny charakter wnętrzu.

Fototapeta w siłowni

Fototapeta w siłowni
Układanie fototapety w siłowni

Pierwsza fototapeta, która została przyklejona jest firmy Bimago w przestronnej sali, która zostanie przekształcona w siłownię. Wybrana fototapeta to „Efemeryczne kwiaty – linearna roślinność na beżowym tle”. Jej delikatne kwiatowe motywy tworzą subtelny kontrast z beżowym tłem, co dodaje elegancji i harmonii przestrzeni, idealnie wpasowując się w koncepcję siłowni.

Tapeta dla dziewczynki

Fototapeta w kwiaty w pokoju dziewczynki
Fototapeta w kwiaty na ścianie z drzwiami

W pokoju dziewczynki na dwóch ścianach ułożyłem tapetę firmy Dekornik, model „Rainbow Flowers”. Ta kolorowa, pełna energii tapeta, pełna kwiatowych motywów, stanie się prawdziwą ozdobą pokoju, wprowadzając radosną atmosferę i żywiołowy klimat.

Fototapeta na ścianie z drzwiami z prawej strony widać narożnik ścian
Tapeciarz na tle tapety z kwiatami

Fototapeta w domowym biurze

Fototapeta las w biurze

Ostatnim, ale równie istotnym elementem mojej pracy było tapetowanie biura. Wybór padł na fototapetę „Cotton Forest” od Ubierz swoje ściany. Ta fototapeta z subtelnym, białym lasem sprawiła, że wnętrze biura stało się nie tylko eleganckie, ale także sprzyjające koncentracji podczas pracy.

Wszystkie trzy fototapety układały się prawidłowo. A co najważniejsze, zadowolenie klienta było moją największą nagrodą.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą wystroju swojego mieszkania, zdecydowanie polecam tapetowanie – to doskonały sposób na nadanie wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i wyrażenie własnego stylu.

Adrian Zaliwski Kontakt

Scroll to Top