Układanie fototapet Warszawa

ukladanie-fototapet-warszawa-przyklejam.pl_8.jpg
ukladanie-fototapet-warszawa-przyklejam.pl_.jpg
ukladanie-fototapet-warszawa-przyklejam.pl_2.jpg
ukladanie-fototapet-warszawa-przyklejam.pl_9.jpg
ukladanie-fototapet-warszawa-przyklejam.pl_10.jpg

Fototapeta Sunray Wonderwall

Układanie fototapet Warszawa Białołęka.

Niepowtarzalna tapeta Sunray Wonderwall Studio subtelne liście na wietrze sprawdziła się w salonie i korytarzu. Tapeta wykonana z wysokiej jakości materiału (winyl na flizelinie). Charakteryzuje się podwyższoną trwałością oraz elastycznością. Dzięki pięknemu wzorowi oraz subtelnej teksturze materiału tapeta stanowi nietuzinkową ozdobę domu.

Zdjęcia wykonane zaraz po montażu. Dwa ostanie wysłane przez właścicielkę, która jest bardzo zadowolona i pokazała jak wygląda dom po wykończeniu.

Montaż fototapet trwał jeden dzień. Wonderwall to są jedne z moich ulubionych fototapet. Każda tapeta producenta jest mocno dopracowana. Tutaj nie znajdziemy łączenia po montażu wszystko jest na najwyższym poziomie. W pudełku tapety zawsze znajduję się obraz całego zdjęcia, który ułatwia rozłożenie i sprawdzenie fototapet. Każdy bryt tapety jest opisany.

W tym domu zamontowałem cztery różne fototapety. W salonie, przedpokoju, w sypialni i w pokoju dziecka. Podczas montażu był obecny glazurnik Pan Marcin, który układał płytki w dwóch łazienkach
bardzo przykłada się do pracy i każda płytka jest równo położona. Dwie łazienki wyglądają ślicznie. Jeżeli szukacie dobrego glazurnika, mogę śmiało polecić Pana Marcina.

Link do strony producenta

Scroll to Top