Wykonawca tapet Wonderwall

Tapetowanie Wonderwall

Jestem polecanym wykonawcą tapet Wonderwall wśród zadowolonych klientów.
Oferuję usługi przyklejanie tapet i fototapet w Warszawie i okolicach.
Tapety Wonderwall znam doskonale i często je przyklejam.
Znam rodzaje materiałów, a nawet nowe kolekcje, to wszystko z montażów.
Wiem w jakim solidnym pudełku tapeta zostanie dostarczona. Znam wszystkie rzeczy, które znajdują się w środku. Instrukcja montażu, schemat układu paneli i Wasza tapeta 🙂
Większość producentów tapet zapomina o instrukcji i schemacie. Dlatego ta firma jest dla mnie wyjątkowa i uwielbiam montaż z Wonderwall.
Zapraszam do przeczytania całego wpisu i do kontaktu.

WonderWall Calipso

Na zdjęciach niebieska fototapeta Wonderwall Calipso z montażu w Warszawie, na tle marmuru, która przyciąga spojrzenia. Głównym motywem tapety są kwiaty, znaleźć tu można również abstrakcję. Całość wzoru tworzy spójną, harmonijną kompozycję. Dominują tu odcienie niebieskiego i fioletu.

Tapety na ścianę są coraz bardziej popularne i zyskują nową jakość. Tapety dekoracyjne Wonderwall Studio tworzą przytulną atmosferę. Tapeta Wonderwall to element, który tworzy wnętrze. Wprowadza kolor i nadaje przytulnego charakteru. Kwiatowy motyw doskonale pasuje do delikatnych wnętrz w stylu klasycznym, ale także do niebanalnych, odważnych połączeń we współczesnych aranżacjach.

Montaż tapet Wonderwall

Zanim przystąpiłem do montażu zwróciłem uwagę na ścianę. Ściana była pomalowana farbą podkładową śnieżka. Taki grunt z farbą podkładową jest za słaby na montaż tapety. Ścianę wzmocniłem gruntem Ceresit ct17. Kiedy grunt głęboko penetrujący wysychał na ścianie, w tym czasie sprawdziłem bryty fototapety czy zgadzają się z zamówieniem. Każdy pas fototapety był gładki i bez uszkodzeń. Poczekałem jeszcze dwie godziny i przystąpiłem do montażu. Montaż poszedł sprawnie i szybko. Kolejny klient zadowolony. 🙂

Pierwszy bryt pionowo przyklejony.

przyklejanie-fototapet-przyklejam-20.jpg
Solidne pudełko 🙂


Wykonawca Wonderwall Warszawa

Adrian Zaliwski 515-650-860Link do strony producenta

Scroll to Top