Tapetowanie Łowicz

tapetowanie-lowicz-wonderwall-fototapeta-przyklejam_4.jpg
Tapetowanie w mieście Łowicz

Mural Wonderwall Bahama

Ekskluzywna tropikalna tapeta Wonderwall Bahama z kwiatami hibiskusa na szarym tle geometrycznym została przyklejona w dużym salonie w nowoczesnym domu jednorodzinnym. Mural jest duży, ma cztery metry wysokości i robi ogromne wrażenie.

Tapety WonderWall to murale w luksusowej odsłonie, które słyną z oryginalnego i realistycznego wzornictwa. Zespół doświadczonych artystów, malarzy, grafików i designerów dba o to, aby każda tapeta sprawiła, że wnętrze stanie się dziełem sztuki. Cechą charakterystyczną tapet WonderWall jest również materiał, na którym  wytłaczane są wyraźne trójwymiarowe reliefy dekoracyjne.

Układanie tapety Łowicz

Układanie zacząłem od sprawdzenie brytów, czy wszystko się zgadza. Następnie zacząłem układać tapetę od lewej strony. Wyznaczyłem pionową linie laserem i precyzyjnie przykleiłem pierwszy pas.
Na wysokich ścianach każdy milimetr jest bardzo ważny, żeby było równo i wzór idealnie się łączył.

Materiał tapety – Wonderwall Bahama

Tapety Wonderwall tworzone są głównie na flizelinie, która zapewnia niezwykłą jakość, trwałość i elastyczność produktu. Projektanci  podchodzą do tego z pełną odpowiedzialnością, dlatego dokonali wyboru faktury, która jest atrakcyjną alternatywą do gładkich tapet. Flizelina idealnie komponuje się z wzornictwem i pomaga ukryć drobne defekty i nierówności ścian. Produkty nie zawierają szkodliwych substancji i odpowiadają najwyższym standardom i wymaganiom stawianym przy produkcji tapet. 

Ważnym aspektem jest również to, że tapety nie boją się wilgoci – nie deformują się w wyniku oddziaływania wody, a wysychają zachowując poprzednią strukturę tłoczenia. Dzięki temu nie musimy się również martwić o  pojawienie się grzyba i pleśni, które zagrażają zdrowiu. 

Producent przy produkcji tapet wykorzystuje innowacyjną technologię druku HP Latex, inaczej nazywaną eco drukiem. Atrament wykorzystywany do takiego druku jest ekologiczny, bezwonny i najwyższej jakości, spełnia również najwyższe standardy w swojej kategorii. Tapety Wonderwall są odporne na mycie, blaknięcie i zapewniają bezpieczeństwo pożarowe. 

Wydruki wykonane za pomocą atramentów HP Latex Inks spełniają wymogi normy EN233 dotyczące zmywalności i trwałości koloru. Wydruki wykonane za pomocą atramentów HP Latex Inks spełniają standardy europejskiej normy dotyczącej zmniejszonej łatwopalności produktów Klasy B4 oraz zapewniają zgodność z wymogami europejskimi potwierdzoną znakiem CE. Atramenty HP Latex mają certyfikat trwałości ASTM F793 typu II, potwierdzający odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

tapetowanie-lowicz-wonderwall-fototapeta-przyklejam_5.jpg

Fototapetę można zamówić na stronie producenta: https://wonderwall-studio.pl/produkt/bahama/
Kiedy będą Państwo znać termin dostarczenia tapety, wtedy można zadzwonić i umówić się na montaż
515-650-860 lub napisać e-mail biuro@przyklejam.pl

Scroll to Top