Tapetowanie Łomianki

tapetowanie-lomianki-przyklejam_10.jpg

Tapetowanie Łomianki niedaleko Warszawy

Fototapeta Malumi – Forest Mural

Tapeta została ułożona w pokoju dziecięcym na 3/4 ściany. Na ścianie pojawi się jeszcze listwa dekoracyjna odcinająca tapetę z białym kolorem farby.

Naturalne kolory i proporcje postaci zachwycają i oswajają z przyrodą. Jest duży brązowy miś i mały misio uczący się wspinania na drzewo. Jest lis śpiący przy drzewie a kilka gałęzi wyżej wiewiórka obgryza jeden z przysmaków. W panoramie całej leśnej scenki odnajdziesz też jelenia, jeża, borsuka. Są budki lęgowe i leśne ptaki m.in. dzięcioł. W kilku miejscach pojawiają się motylki.

Układanie fototapety Malumi

Zdjęcia z montażu 🙂

Ściana została prawidłowo zagruntowana przez właścicieli mieszkania, którym udzieliłem dokładnych wskazówek gruntowania.

Klejenie fototapety zacząłem od rozłożenia brytów na podłodze i sprawdzenia wymiarów czy zgadzają się z wymiarami ściany. Następnie sprawdziłem czy wzory ze sobą pasują. Wszystko pasowało co do milimetra i przystąpiłem do montażu.

Przyklejanie tapety zacząłem od odcięcia marginesów, żeby nie ciąć tapety na ścianie, ponieważ mógłbym przy odklejaniu oderwać farbę z gładzią.
tapetowanie-lomianki-przyklejam_3.jpg

Kiedy już tapeta była gotowa, sprawdziłem pion w narożniku i uciekał półtora centymetra. Pierwszy bryt zawinąłem 2 cm na lewą ścianę, żeby tapeta dolegała równo w narożniku. Następnie ostrym noże precyzyjnie odciąłem nadmiar tapety. Drugi pas przykleiłem pionowo łącząc ze sobą wzory.

tapetowanie-lomianki-przyklejam_6.jpg

Tak samo zrobiłem z trzecim brytem. Czwarty pas był dużo mniejszy, ale również zastosowałem taką samą zasadę co w pierwszy pasie, żeby tapeta dolegała równo w narożniku.

Wszystkie bryty spasowały się idealnie i łączeń brak. 🙂

Czas montażu trzy godziny.

Link do strony producenta: https://www.malumi.pl/tapety/forest-mural

Materiał fototapety Malumi

tapetowanie-lomianki-przyklejam.jpg

Fototapeta dla dziecka Malumi jest drukowana na podkładzie flizelinowym, z celulozy, włókniny poliestrowej i spoiwa lateksowego. Jednak na życzenie klienta producent tapetę możeme wzmocnić laminatem, dzięki czemu będzie miała jeszcze lepsze parametry wytrzymałościowe i będzie jeszcze łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Materiał atestowany, ekologiczny i certyfikowany pozwalające stworzyć otoczenie bezpieczne dla Twojego dziecka.


Film ze strony producenta

Od razu widać jaki to porządny producent tworzą takie doskonałe tapety i filmy.
Radość dziecka mówi wszystko. 🙂

Zdjęcia pochodzą z realizacji pracowni Ekri.
https://www.pracowniaekri.pl/

Pozytywna Opinia

Scroll to Top