Tapetowanie Grodzisk Mazowiecki

Tapetowanie Grodzisk Mazowiecki

Nazywam się Adrian Zaliwski i zajmuję się profesjonalnym tapetowaniem ścian.
Posiadam duże doświadczenie i kilkadziesiąt zadowolonych klientów.
Jestem rekomendowanym wykonawcą w sklepach z tapetami.
Bez problemu przyklejam tapety i fototapety każdego rodzaju na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Tapeta Wonderwall Grodzisk Mazowiecki

Luksusowa, malownicza fototapeta z tańczącą baletnicą została przyklejona w Grodzisku Mazowieckim na klatce schodowej w domu jednorodzinnym i tworzy zjawiskowy, magiczny klimat.

Materiał fototapety

przyklejanie-tapet-warszawa_13.jpg

Materiał – Winylowy na podłożu flizelinowym sprowadzanym z Niemiec

Trwałość – W porównaniu z tapetami papierowymi czy tkaninowymi – tapety flizelinowe Wonderwall charakteryzują się podwyższoną trwałością oraz elastycznością.

Wytrzymałość – Posiadają wysoką odporność na uszkodzenie mechaniczne, jak również są wytrzymałe na wielokrotne zmywanie. Przy pomocy czystej wody i gąbki można z łatwością usunąć z ich powierzchni ewentualne zabrudzenia.
Nie boją się wilgoci. W wyniku oddziaływania wody nie deformują się i wysychają zachowując swoją poprzednią strukturę tłoczenia. Dzięki unikalnym właściwościom materiału z jakiego są wyprodukowane, pod ich powierzchnią nigdy nie pojawi się grzyb czy pleśń, mogące wywołać silne reakcje alergiczne.

Ekologia – Nie zawierają chloru, PCW (polichlorku winylu), włókna szklanego ani innych szkodliwych dla człowieka substancji. Nasze tapety odpowiadają najwyższym standardom i wymaganiom stawianym przy produkcji tego typu produktów.

Solidne opakowanie z instrukcją montażu

przyklejanie-fototapet-przyklejam-20.jpg

Tapeta Wonderwall baletnica została dostarczona do Grodziska Mazowieckiego w solidnym pudełku. W środku znajdowała się dobrze zapakowana rolka, schemat układu paneli oraz instrukcja.

Sprawdzanie tapety przed montażem

Rolki tapet rozwinąłem i zmierzyłem czy się zgadzają z wymiarami ściany. Sprawdziłem też czy obraz grafiki zgrywa się na wszystkich brytach.

Kiedy byłem pewny, że wszystko się zgadza wtedy przystąpiłem do montażu.

Jeszcze tylko dodam, że z tapetami Wonderwall jeszcze nie miałem żadnych problemów. Tapety są zawsze starannie zapakowane bez wad fabrycznych, bez uszkodzeń i wymiary zawsze się zgadzają. To solidna firma, którą śmiało polecam.

Gruntowanie

Dzień przed montażem przyjechałem zagruntować ściany. Do gruntowania użyłem gruntu głęboko penetrującego Ceresit CT 17

Przyklejanie fototapety

Montaż zacząłem od rozstawienia rusztowania Warszawskiego. Następnie naniosłem na ścianę odpowiednią ilość kleju Wallfix heavy. Wyznaczyłem laserem pionową linię i przykleiłem równo pierwszy pas od góry do dołu. Przyciąłem bryty z trzech stron z góry, dołu i boku, dopasowując ich długość i szerokość do ściany. Drugi pas połączyłem na styk, tak, aby wzór idealnie pasował. Tak samo zrobiłem z pasem trzecim. Tapetę przy schodach starannie dociąłem

Montaż poszedł bardzo sprawnie.

Link do strony producenta

Adrian Zaliwski – Tapeciarz

Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonego tapeciarza, który świetnie sobie radzi z tapetami Wonderwall i nie tylko, to zapraszam do kontaktu. 515-650-860

Scroll to Top