FOTOTAPETA LAS DLA DZIECI – MIŁOLAS

Montaż fototapety dla dziecka

Montaż fototapety dla dziecka  to nie lada wyzwanie. Każdy rodzic chce żeby pokój dziecka wyglądał jak najlepiej. Podczas zamawiania tapety rodzic już tworzy wizualizacje w głowie jak fototapeta będzie wygląda u swojego dziecka. Czy na pewno będzie pasować? Jak już się zdecydowaliśmy i zamówiliśmy pojawia się nowy problem… czy damy radę ją przykleić? Przecież chcemy, żeby wyglądała bardzo dobrze, bez pęcherzy, równo docięta i każdy wzór do siebie pasował.

Jeżeli chcemy oddać fototapeta dziecka w dobre ręce fachowca do tapet…
Czy na pewno znajdziemy dobrego fachowca?

Najlepiej wybrać fachowca z polecenia, jeżeli wykonał prawidłowy montaż u znajomych, to będziemy spokojni, że u nas też wszystko pójdzie dobrze. Jeżeli nie mamy nikogo z polecenia wtedy zostaje internet.

Najlepiej wybrać takiego fachowca, który zajmuje się tylko tapetami. Na pewno przykleił mnóstwo tapet z różnych materiałów i ma już spore doświadczenie. Warto też zwrócić uwagę czy taki fachowiec posiada swoją galerie prac i czy są one dobrze wykonane. Jeżeli tapeciarz udostępnia swoje prace to znaczy, że nie ma nic do ukrycia. Warto też sprawdzić czy tapeciarz ma już jakieś opinie.

Klienci którzy postanowili spróbować przykleić fototapetę dzwonią do mnie na ratunek.

Ostatnio odebrałem telefon od klientki, że mąż z tatą nie mogą zamontować fototapety. Mieli zamontować 7 pasów. Przykleili 4 pasy krzywo i wzory do siebie nie pasowały. Jeszcze podczas montażu strasznie się frustrowali i przerwali po 4 pasie twierdząc, że szkoda nerwów. Powiedziałem, że pomogę ale pierwsze 4 pasy trzeba zerwać i zamówić nowe. Przyklejanie fototapety musi iść równo od samego początku. Dlatego zawsze łapie pion już w pierwszym pasie brytu.

Link do strony producenta

Scroll to Top